Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Niemal dokładnie dwa lata temu ogłoszono zapowiedź nowej gry Might & Magic o tytule Raiders. Miała to być gra typu "action RPG", czyli mówiąc najprościej: "coś jak Diablo". Pół roku później Ubisoft zrezygnował jednak z jej dalszej produkcji, gdyż - jak powiedział Erwan le Breton w zeszłorocznym wywiadzie dla Kwasowej Groty:

"W momencie rezygnacji z dalszego tworzenia Raiders na rynku było wiele wspaniałych ofert dla graczy - zarówno wśród gier "pudełkowych", sprzedawanych internetowo, jak i darmowych ("free to play"). Ostatecznie uznaliśmy, że Raiders nie wprowadzi na tyle znaczących zmian, by zagwarantowały sukces. "

Jednakże nie wszystko przepadło, a część prac i fabuły Raiders przeszła do innych gier. Całą tę historię wraz z dziedzictwem Raiders zebrał Dark Dragon i tak powstały w Grocie nowe, acz niewielkie komnaty, do których zwiedzania zapraszam:

Acid Dragon
Wasze komentarze (7)
4 sie - 12:33

Karule
A to nie była przypadkiem gra typu MOBA, a nie hack&slash (jak Diablo)?
4 sie - 14:33

Morglin
To się bardziej nadaje na artykuł niż komnatę. :P

Nie da się jakoś zmniejszyć tego przesuwalnego menu? Głupio wygląda takie od połowy puste.
4 sie - 15:41

Alamar
>>>To się bardziej nadaje na artykuł niż komnatę. :P
:D
4 sie - 16:32

Acid Dragon
W gronie Starożytnych mieliśmy dyskusję, czy zostawić to w postaci komnat, czy skrócić do artykułu. Ostatecznie przewaga jednego głosu zdecydowała o formie komnat. A menu? zobaczę, może da się skrócić.Przygotowywałem je wszak pod "pełnowymiarową" komnatę ;).

@Karule - od momentu zapowiedzi dla prasy gra była zdefiniowana jako "action RPG". Popraw mnie, jeśli się mylę, ale w MOBA chodzi o rywalizację drużyn. W Raiders chodziło o rozgrywkę w stylu "drużyna graczy kontra potwory", a więc bardziej o tryb kooperatywny, a nie o walki między drużynami.
--> http://might-and-magic.ubi.com/universe/en-us/games/all-games/might-and-magic-raiders/index.aspx
4 sie - 17:13

Karule
No tak, masz rację.
5 sie - 21:02

Bluearga
Mogliby z tego zrobić coś ala Monster Hunter, a na pewno byłoby większe zainteresowanie. Zresztą po nazwie "Raiders" właśnie od razu z nim to skojarzyłam(bo Raid - w WoWie to instancje gdzie walczy się z bossami), a tu takie rozczarowanie...
5 sie - 22:47

Acid Dragon
Faktycznie rozgrywka miała się opierać na raidach, czyli krótkich wyprawach kilku graczy zakończonych walką z bossem.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might and Magic: Raiders". Redakcja, kontakt